Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    válasz SpongyaBob #3477 üzenetére

    Ez így van. A Samsung fő profilja az Android. Oda fejlesztget ezzel nem foglalkozik. Viszont azzal az anyagi és szellemi háttérrel, amivel rendelkezik simán tudna jobbat alkotni, mint a Nokia, de minek erőlködjön, ha a másik szekér jobban megy. Majd ha ez a rendszer jobban fog menni, mint az android, amire én látok esélyt, akkor majd jön ide pofátlanul és kiad egy olyan telefont, hogy a többi gyártó csak pislogni fog.

    adam014: És akkor mi van, ha több telefont adott ki? Attól még nagyon nem megy neki a szekér és ezt magának köszönheti. Ha így folytatja akkor meg lesznek számolva a napjai.

    batai15: Már most jobb ez a rendszer, mint az android, meg az alma rendszere.

    [ Szerkesztve ]

    How are U today? Just kidding...I don't care!

  • batai15

    félisten

    válasz SpongyaBob #3477 üzenetére

    Szerintem pedig ha rá gyúrnának jobban a gyártók wpre akkor nem 3. lenne helyezés szerint, és szerintem pariba lenne a drágább androidos vasakkal. sőt szerintem le is alázná őket. Több eladás több app lenne, több telefon . ez csak jó lene.

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz SpongyaBob #3477 üzenetére

    Aha, de ha a többi "leszarom a platformot" gyártó most úgy döntene, hogy viszlát WP, akkor a Nokia a MS-al karöltve vehetne könnyes búcsút az okostelefon piactól, mert soha az életbe nem szereznének a mostani helyzetben piacot maguknak.

    Ha pedig a HTC a platform születésénél nem adja, amit adott, most nem lenne miről beszélni. Persze, most le lehet írni, hogy a Nokia adja el a legtöbb WP telefont, de nézzük már meg, hogy mekkora hátszéllel teszi ezt. Az lenne a szégyen, ha nem így lenne, nem pedig csodálni kell emiatt őket. MS hátszél nélkül ugyan ott lennének mint a többi gyártó, vagy ott se..

    Ez akkor is genyaság, és nem dicsőség. A Nokiának kvázi semmibe nem került ez, csak az MS-től kapott lóvé egy részét továbbutalta a Viber fejlesztőinek számlájára. Ezért dicsérjem meg őket?

    De nézzük máshonnan. A google fogja magát, és betiltja a youtube kliensek használatát a WP platformon, és odaadja egyedüliként a Samsungnak, mert ők viszik a droid szekerét. De jó húzás lenne nem, ha csak Samsung WP telefonon tudnál youtube-ot nézni? Naugye..

    Ez ugyan az. Egy droid vagy iOs platform felől érkező, aki évek óta használ Vibert, megveszi egy gyártó telefonját, és paff, nem tudja használni az évek óta használt alkalmazását. Mit tesz, Nokiát vesz? Fenéket, vissza megy oda ahonnan jött. Vagy tegyük fel tudja, hogy csak Nokián elérhető, de egyik Nokia se jön be neki. Mit tesz? Marad, ahol volt. Ez a vásárlói szabadság korlátozása, ha úgy tetszik.

    Fejlesszen a Nokia egy Nokia Call's alkalmazást, terjessze, népszerűsítse, tegye jobbá, mint a Viber, szoktassa át a felhasználókat, és akkor elmondom, hogy na igen, valamit letett az asztalra. Így ezt ne várja.. :(

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák