Új hozzászólás Aktív témák

  • MoP_FX 57

    őstag

    válasz Воланд #965 üzenetére

    Szerintem helytelen a megközelítésed. A Windows alapvetően mindenkinek készül, a mindenki nagy részét pedig az átlag teszi ki. Az az átlag, akinek sem ideje, sem kedve, sem egyéb affinitása nincsen arra, hogy maga egy kvázi objektív teszten keresztül értékeljen egy Windows verziót. Ehelyett a véleményét olyan személyek elmondására fogja alapozni, akiket magánál hozzáértőbbnek gondol. Ez a hozzáértés akár lehet vélt és/vagy valós is, neki nem fog számítani. Tehát haverja, szomszédja, gyereke, munkatársa stb. Gondolom, tovább nem is kell ragozni a „szájhagyomány” útján terjedő jó és rossz megítélés közötti óriási különbséget az átlagra nézve. Az utóbbiban a W7 brillírozik még mindig, a W8 nem, nem is alaptalanul.

    Nekem az a véleményem egyébként, hogy minél több hasonlóságot fog külsőleg mutatni a W10 a W8 irányába, annál komolyabb hendikeppel fog indulni jövőre. Rengeteg nagyszerű fejlesztés történik a színfalak mögött, az átlag ritkán ezt látja. Sajnos még mindig tolakodnak azok a csempék és modern appok. A modern és klasszikus appok kettősségét és keveredését már nem is igazán tudom hová tenni. Legyen az a számológép vagy a vezérlőpult vagy bármi más.

Új hozzászólás Aktív témák