Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    Érdekes problémába futottam bele ma délután. Kicsit kísérleteztem a Witcher 3 beállításaival, beírtam egy olyan sort a user.settingsbe, amit elvileg nem kezel a játék (de hátha mégis). Tényleg nem kezelte, fekete képernyőt kaptam indításkor. Mondom jó, akkor törlöm azt az egy sort, amit beleírtam. Eredeti állapot helyreállítása után továbbra is fekete képernyő. Nincs mit tenni, töröltem az egész játékot, most töltöm GOG Galaxyról.

    Viszont a kísérletezés közben egyik újraindításkor meglepett a Windows egy frissítéssel (mert miért ne akkor frissítse a rendszert, amikor picit instabil). Ennek következtében, amikor fekete képernyőnél átváltok a második asztalra, hogy ott Ctrl+Alt+Del után elindítsam a Feladatkezelőt, és kilőjem a nem válaszoló programot (itt a Witcher 3-at), majd visszaváltsak az eredeti asztalra, és használjam tovább a rendszert, mintha mi sem történt volna, na ez már nem működik. Mert amikor a Windows észre veszi, hogy hiba történt, jön a kék halál, meg "A számítógép problémát észlelt ezért újraindul" folyamat. (Érdekes módon ezt csak a második asztalnál veszi észre, ahol pont nincs semmi probléma). Ki lehet-e irtani valahogy ezt a Windowsból? Nekem jobban tetszik ez a második asztalos trükk, és az elmúlt években remekül használhatónak bizonyult.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák