Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Döglött Róka #92000 üzenetére

    Idéznélek, "Nekem eloadhatja barki a szakit, meg az en ertek hozza c tortenetet, max mosolygok rajta."

    Idézném magamat régebbi hsz-okból: Nem mondtam soha hogy értek hozzá. Használom.
    Én még itt komolyabb kérdésre sosem válaszoltam mert hiányos a tudásom, bámulattal és tisztelettel olvasom a sokszor érthetetlen szakmai tanácsokat. Te is nagy vagy ezekbe, elismerésem.
    Amire válaszolok, az olyan probléma amivel már találkoztam, egyszerűbbek.

    "Elso gepre ltsc, mivel lanon van, frissited ha erdekel a felvetelek biztonsaga. NEM EGY SACOT HERELSZ KI."
    Van a cégnek jelenleg is vagy 15 Pro licensze a fiókba, akkor minek variálni az ltsc-vel? A szóbanforgó pc amíg el nem halálozik, nem lesz külső weben, egy célgép, ha az idők végezetéig így marad, a feladatát tökéletesen ellátja.
    A felvételeket nem kell menteni, azt intézi a 2 dvr, a 13 másik kamera nem mentett, nincs rá szükség csak élőképre.

    Mindegy, meddő, köszi hogy reagáltál.

    Ha már itt vagyunk, a dvr-es pc mivel nem lát ki a netre, és nem is fog sose, hogyan lehet eltüntetni az Aktiválja a windowst feliratot? Full jogtiszta, én aktiváltam másfél éve, rá van ragasztva az aktiváló matrica. Ez most nem warez.

Új hozzászólás Aktív témák