Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Döglött Róka #91957 üzenetére

    Próbálok rövid lenni mert tudom hogy untatlak, ha mégis elolvasod azt megköszönöm.

    Azért nincsenek itt annyian a nemfrissítősek/LTSC táborból mert azokat már sikerült innen kiutálni. Azzal a stílussal amit Te is alkalmazol. Tehát a 20% még nem is a valós arány, sokkal többen vagyunk akiket elüldözött innen a hozzád hasonlók néha minősíthetetlen stílusa.
    Számtalan vitám volt emiatt már itt, érdekes módon több szintén nagyobb tudású fórumtárs ezt elfogadta, nem akarok nevesíteni.

    Konnkrétan windows:
    Munkahelyemen be lett üzemelve egy pc, 1703 build, be lett aktiválva és utána minden ki lett irtva belőle, még a defender is. A PC az életbe többet nem látja a világhálót, egy helyi hálón lóg másfél éve. Egyetlenegy célszoftver futtatása a feladata, ezen nézzük és menedzselünk 2 DVR/19kamerát és +13 biztonsági kamerát.
    Sajnos linuxra még csak hasonló célszoft sincsen (NVMS1000), ezért kell a windows.
    1, egyetlenegy érvet hozzál fel hogy ez a pc minek, miért, hogyan frissítgessen.
    (másik munkahelyemen hasonló a szitu, de ott kell a külső webes elérés, természetesen AZ a pc naprakész)

    Másik,
    A saját mini pc-m ami unaloműzésnek van az munkahelyen, ez egy teljesen érdekes állatfajta.
    Ez 1607-tel jött ki, Isten lássa lelkemet vagy 5x próbáltam neki engedni hogy frissüljön, többször próbáltam pendrivéről is. Az eredmény mindig ugyanaz, az újraindulásnál kékhalál és visszaállás az előző állapotra.
    Tiszta telepítés nem játszik, négyen használjuk 3 fiókkal, főbelőnének a kollégáim ha 2 évüket legyalulnám.
    Csak a nagy upgradek csinálják ezt, a kisebb foltok tekintetében naprakész a gép.
    Itt is kérek bármilyen ész és logikus indokot a frissítésre, vagy Te vajon mit csinálnál ha ilyenbe belefutnál?

    Maradtam tisztelettel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák