Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz C. s. #90992 üzenetére

    "A build upgrade olyasmi, mint a szerviz-csomag volt?"

    Igen, és nem. :) Érdekes kérdés, de sokan inkább úgy mondják olyan mintha új win-t tennél fel. Vagy mint pl. 8-ról a 8.1 (Kivesznek dolgokat, betesznek új dolgokat, foltozgatnak, javítgatnak... néha vmit elszúrnak)

    "A gépházat meg lehet jeleníteni ablakban?"

    Meg

    "Valahogy elő lehet csalogatni azt az órát, ami a W8.1 esetében megjelenik, ha a jobb alsó sarokba viszem a kurzort? Sokat jelentene."

    Ven egy olyan opció hogy ha a jobb alsó sarokba húzod az egeret, megjelenik az asztal. Szerintem oda meg tudsz "fabrikálni" vmi appal olyan órát ami tetszik. (Pl.Rainmeter)
    Ha a szokásos tálca órára kattolsz,akkor meg látod valamivel nagyobb verzában, naptárral együtt.

    ui: Update-t meg úgy próbáld, hogy minden "felesleges" külső eszköz le/ki van húzva a gépről (dokkolók, hdd-k, pendrive-ok, kártyaolvasók...stb). Nem egérre kamerára billentyűre gondoltam. :) Illetve a külsős tűzfalak/vírusírtók és a "démontúlsz" is okozott már egyeseknél érdekes dolgokat. És a háttérben futó
    esetlegesen inkompatibilis appokat is lődd le egy ilyen update-nél.
    Meg ahogy láttam, akkor is lehetnek gondok ha pl. több rendszer van a gépen.

    ui2: Hehe, én is kipróbáltam végre hogy minden kérdést visszalinkelek és úgy válaszolok. :P

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák