Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz svgyula #80005 üzenetére

    Ez a topik az összeset felülmúlja a HSZ-ek számában. ;]

    Meg kel hagyni, ennyi nyavalyát egyik Windows se okozott.

    Én még mindig azt tudom javasolni mindenkinek (nem vállalati felhasználásról beszélek, az más történet), hogy ha nincs Windowsos célszoftvere, akkor ott a Linux-meg lehet szokni. :K

    Ha meg van, akkor sem kell betojni, használható még a W7, a W8.x is, persze azokra ajánlott egy 3. fél által biztositott normális virusirtó felrakása, lehetőleg jó tűzfallal rendelkező.

    W10-nél meg nem kell mindjárt a legújabb update-re ráugorni, nálam pl. az egyiken 1607, a másikon meg 1709-es BUILD fut, ezek még 1511-ről lettek kézzel frissitve (nem a wupdate által folyamatosan), és nem is szándékozom odaadni neki a legujabb 1803-as BUILD-ot, látván a gondokat.

    Jól működik az O&O Shut Up. :))

    Nekem ezek igy megfelelnek (amire használom).

    W10 alatt én úgy tapasztaltam, elég a beépitett Defender is. :K

    Nagyon sok helyen fut még ismerősöknél a W7, W8.x s nincs vele gond, teszi a dolgát.

    Én még mindig úgy érzem, túl van hype-olva ez az egész frissitési/cseréld le újabbra a Windowst mert nem jó/nem támogatják/elavult stb. bla-bla-bla.

    Ezen az alapon a Core2-es rendszer is elavult, persze van azóta csak core i-ből 8 generáció, viszont egy böngészős, film+zene nézésre/hallgatásra használt PC esetében még az "elavult" - helyesebben elavultatott ! Core 2-es konfig is bőven megfelel, akár X4500-as intel IGP-vel is, 4-8 GB DDR2/DDR3 rammal, ha még egy SSD is van benne, fel se tűnik hogy 10+ éves konfigot hajt az ember. :DDD

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák