Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz bepken #791 üzenetére

    Nézőpont kérdése....de érződik a desktop dominancia, talán túlzottan is.
    Start környezetnél még OK, de Modern környezetben minek, hiszen pont azért váltana oda a user, h máshogy használja, illetve a fentebb említett többi funkció kivétele, letiltása :F
    Alt+Tab, bár használom, de nem alternatíva erre a hiányra, ráadásul itt mind2 visszadob egyből az asztalra és onnan válthatsz....

    Igaz nem csinálok én ebből akkora ügyet, lexarom, ott a 8.1 és 2023-ig supportolva lesz, persze felrakom, megveszem majd a 10-est is, de ez a megoldás így akkor sem az igazi, nagyon nem... :N

    (#793) Kékes525 : szerintem java ide megy, ez a fó topik, szakmai rész inkább, a többiben meg lehet rizsázni, trollkodni...szerintem jó így, ide tényleg csak írjon, aki szakmailag akar hozzászólni, aki csak alapból új vonalat fikázni, az menjen a többibe.
    Egyébként Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! lehetne érdeklődni.

    (#792) netpeti98: nálam, meg gondolom másnál is, nincs a Start menüben kijelentkezés, csak a jobb klikkesben és Modern UI-n a megszokott módon.
    Bár amit még nem próbáltam, közvetlenül a felhasználói névre bökni, majd megnézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák