Új hozzászólás Aktív témák

  • corran9

    tag

    Sziasztok!

    Olyan problémába ütköztem (Win10 pro) fall creators update friss telepítést követően (nem upgrade), hogy az ablakok tálcára rakása ill. ismételt megnyitása közben az átméretező animáció szaggatásba ment át, illetőleg videó lejátszás (mkv) közben a videók is szaggattak. (Streamnél ill. youtube-nál ilyen probléma nem jelentkezett.)

    Próbáltam mindenféle megoldást, a gépet tegnap 2x is újratelepítettem, driver cserék (kodeket nem telepítettem), eltérő lejátszó szoftverek alkalmazása stb., és most az derült ki számomra, hogy a két kijelző (egy monitor és egy uhd TV) alkalmazása okoz gondot.

    Korábban 1703 alatt nem volt ilyen probléma ugyanezen hardverek, szoftverek, és hdmi kábel mellett.

    Google keresgélés eredményeként próbáltam csak egy megjelenítőt használni, és úgy látszik ilyenkor nem jelentkezik a probléma: sem akkor, ha csak a monitor, sem akkor, ha csak a TV van rádugva a gépre.

    Geforce gtx 970 videókártya mellett mindez. (Próbáltam régi és a legújabb drivereket is, azoknál is fennállt a probléma.)

    Ti találkoztatok már ilyen problémával? Esetleg tud rá vki vmilyen megoldást?

    Előre is köszönöm a válasz(oka)t!

    Üdv, c.

    That's a real nasty habit you got there......

Új hozzászólás Aktív témák