Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz tordaitibi #67972 üzenetére

    Jaj, ne kezdjünk megint visszamenni az időben, nyilván nem XP, W7 és társaira vonatkozott a kérdésem.
    Az alatt találkozhattam én is ilyen rossz működéssel, de 8 óta nem volt ilyen, de akkor megint én vagyok a szerencsés.
    Alapvetően átszoktam arra, hogy a gépet nem kell leállítani/újraindítani. Miért kellene megszakítanom egy futó sessionömet, csak mert vége mondjuk a munkaidőnek?
    Akkor kapcsolok ki gépet, ha muszáj (szállítás, takarítás, stb).
    Akkor indítok újra gépet, ha muszáj (update, valami driver vagy program, bár ez már egyre ritkább).
    Mondjuk nálam nem leakel semmi, ami rosszul működik, azt cserélem/frissítem, hála égnek, nem vagyok "röghöz" kötve. Ugye beázást se vödörrel oldunk meg permanensen.

    A félórás kikapcsolásról jutott eszembe: teljesen természetes volt, amikor egy szombaton húztam fel 1709-re az otthoni masinát, miután kész volt, beRDP-ztem a melósra, és azt is felhúztam. Jó nem volt nagy művelet, ráböktem (már le volt töltve), restartolt (nyilván kidobott az RDP), 20 perc múlva megpróbáltam visszacsatlakozni, már 1709 fogadott.

    Az altatás hibriden is csak 4mp, bár az asztaltól fel tudok kelni ilyen gyorsan :DDD azért a kattanást, hogy bealudt, azt még hallom, nekem ennyi elég bizonyosság :)

    A házleégős sztorikat hagyjuk, nem dzsunka hálózaton normális eszközökkel (tehát vargáné tápegységek például kiestek) nem fog leégni.

Új hozzászólás Aktív témák