Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    ezt a kis kereső ikont nem lehet valahogy eltüntetni a tálcáról? nem látom sok értelmét, pláne hogy nálam lassabban tölt be a felugró ablak, mint a start menü (nyilván utóbbi nem gyűjti az előzményeket) - így én kevésbé szeretném használni, a helyet viszont foglalja...

    illetve a Task View használatára se tudtam még ráérezni. kicsit fura, hogy a másodlagos asztal alatt is ugyanaz a tálca van (ugyanazon ikonokkal), így gyakorlatilag (reflex szerűen) rányomva valamelyik tálcán lévő ikonra, folyamatosan visszalépek az elsődleges asztalra.

    nem tudom, érthető e amit írok... :D

    meg valami billentyű kombót adhatnának arra is, hogy az asztalok között is lehessen lépkedni, bár...lehet elég lesz az is, ha az összes asztalon lévő összes alkalmazás között lépkedek WIN+TAB segítségével :)

    (mellesleg...ha az én elég gyér angol tudásommal leírom nekik ezeket, mennyire számít az használható visszajelzésnek az ő szemükben? :D )

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák