Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Nos, ha már Win 10, X akták sorozata, a mostani jó pár hozzászólás, akkor én is csatlakoznék eggyel, amire szerintem élő ember nem fog tudni értelmes magyarázatot adni. :D Szóval a történet még a CU előtt kezdődött, úgy tavaly év vége felé, amikor egyik napról a másikra, a Win elkezdett napi rendszerességgel olyan programhoz telepíteni frissítéseket, ami soha nem volt telepítve ezen a gépen. Konkrétan, az MS Office 2010-hez rak fel napjában úgy, 15-20-szor frissítést, mondom még egyszer úgy, hogy ez a progi, soha a büdös életben nem volt telepítve, egyetlen másodpercig sem. ;] Valamikor, pár évvel ezelőtt, egy korábbi konfigon, Win 7 alatt használtam egy darabig, az Office 2003-at, de most már egy jó ideje a Libre Office-ot használom csak.

    Most konkrétan megszámoltam, a tegnapi nap csak 16 db frissítést nyomott fel, a mai napról még nem tudok beszámolni, mert csak nemrég indítottam a gépet, és még nem volt frissítés keresés a Gépházban, a legutolsó, a tegnapi 21:15-ös.
    Azért szerencse, hogy legalább minden nem létező frissítő telepítés után kiírja, hogy sikeres volt a nagy semmi. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák