Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz SP4C3 #60031 üzenetére

    Ugyanezek a gépek win 7 alatt a felsorolt problémák egyikét sem mutatták.

    1. Semennyire. kb 1 hónapja vagy 2 jött egy frissítés, azóta csinálja.

    2. Nem vegyok gyenge kezdő rollerbajnok, viszont kitartó egy balf****. Az ÖSSZES Crimson drivert kipróbáltam, előtte persze mindig DDU-val leírt, felrak alap, majd új. Így mentem időben visszafele, de egyik sem volt jó. A Crimson előttieket meg nem engedte felrakni.

    3. Azon már mindent csináltunk. Dell szervíz azt mondja tudják a megoldást, ismert jelenség win10 alatt, DE nem mondják meg a megoldást..... adjuk be és megcsinálják :)

    4. vagy valami hasonló. Ha jól rémlik valami Inteles drivert tüntettem el, meg 2 szolgáltatást lelőttem örökre és akkor abbahagyta. Microsoftos haver segített, neki ugyanezt csinálta a notijával és az SSD-jét leamortizálta 86%-ra 100-ról....

    5. Nem az.

    6. az a port a jelek szerint win10 alatt halott

    7. stimmt

    8. Agreed.

    9. Win10 és driver inkompatibilitás a gyártó - én - MS háromszögben mindenki esküszik rá, hogy nem ő a hibás :))

    10. Nem vettem magamra, csak kiakaszt, hogy a picsába lehet valami ennyire szar. Kicsit megijedtem hajnalban mikor megláttam, hogy főzi a gép a procit. Lásd leírás feljebb.... Na itt gurult el a gyógyszer..

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák