Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    Sziasztok!

    Egy lehet csak számomra kellemetlen problémával fordulok felétek. Adott egy Lenovo B50-30 laptop Intel Pentium N3540 processzorral (4*2,16-2,66 GHz), 4GB RAM, 500 GB HDD, nVidia GeForce G820M 1GB grafikai kártya+Intel HD grafikus vezérlő. Hivatalos Windows 10 van rajta, már a 1607-es verzióval. A problémám a következő. Valami eszméletlen lassan boot-ol be a rendszer. Legalább 2-3 perc míg tudom használni. Van itthon még egy laptop, anyum 4 éves HP 630-asa amiben csak Intel Celeron B820-as proci van és kb minden Intel benne. Az meg hihetetlen gyorsan feláll.

    Régebben ez is ment gyorsan, amikor elsőre 8.1-et tettem fel, mindent lefrissített és onnan álltam át a 10-esre, de szervizbe ment a gép ahol alaplapot cseréltek így azt buktam.

    Mi lehet a probléma? Minden driver gyári és a lehető legfrissebb amit fel tudtam rakni. Nem hiszem, hogy csak ennyire képes ez a gép látva a másikat ami még fele ennyire sem erős. Próbáltam a tiszta telepítést is, de csak a 1511-es, a 1607-el nem. Még.

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák