Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Azta, miről maradtam le... :Y Szerintem ezt senki nem gondolta volna, h W10, ez akkora meglepetés, mint mikor vízión a conchi nyert... :DD
    Ha jól vettem ki az infókból, ami előzetesben korábban be lett harangozva, az felületre, funkciókra érvényes, csak át lett nevezve 9-ről 10-re a rendszer és nem jövő tavasz, hanem még későbbi megjelenés lesz. Illetve mondat első felére visszatérve, az eredetileg W9 néven emlegetett fejlesztéseket nem dobják el és csinálnak egy teljesen új OS-t, hanem csak nevet változtattak. Aminek mondjuk sok értelme volt, de legalább a sima Windows-nál mindenképpen jobb. :D
    Majd holnap kiderülnek a dolgok, ha felrakjuk.

    (#342) Tesla93: mint más írta, nem a Metro bukott meg, csak valamennyire a "kettősség", ami mostaniban van, bár az is főként tudjuk minek is köszönhető user oldalról...
    Szerintem nem lesz itt semmi gond ezzel a Win10-zel, ahogy 8.1-el sincs különösebb.
    Mit vártak itt egyesek, Win7.1 lesz belőle ???
    Francnak ide virtuális asztal, okosabb parancssor stb., minek, ilyeneknek? Sokan vannak annyira igénytelenek, h jó lenne, ha kiadnának még 2-3 főverzión át egy ugyanolyan felületű, funkcionalitású átcímkézett Win7-et, átnevezték mindig +1-gyel, ráfognák, h gyorsabb stb., aztán kész :W
    Minek próbálod ki akkor az előzetest is, felesleges, kimarad az is, aztán kész. Ott lesz még 5 évig a 7-es, aztán jóóóvan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák