Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    Sziasztok! Átirányítottak ide, hátha tudtok segíteni. Kezd megőrjíteni a Win10.

    A konfig:
    Q9450, 2,66GHz processzor, 8 GB 800MHz DDR2 ram, egy 1680x1050-es felbontásra képest monitor és egy GTX 750Ti VGA

    Win7 alatt DVI kábelen keresztül csatlakoztam a monitorhoz, soha semmi problémám nem volt.

    A hétvégén átálltam Win10re, HDMI kábellel, és vadiúj WD1000EZEX (7200 rpm) vinyóval. Azóta csak a probléma van:
    A gép alapjáraton is sokkal lassabb, mint a Win7 volt, már egy-egy böngészős textboxban is néha várnom kell, hogy megjelenjen a szöveg amit beírtam.
    Bármilyen játéknál 5 körüli FPS-em van, onlinenok esetében 200 körüli pinggel, felbontástól és képminőségtől függetlenül. Hálózati kártya drivere a legújabb, a VGA-hoz 362.00-s van feltéve a Geforce Experince-n keresztül.

    Van valami ötlet? A rendszer foghat meg valamit, amit nem kéne? Kicsit olyan, mint ha valami gagyi IGP-n akarnék 4K-ban játszani, ami ugye lehetetlen, mert se 4K-s monitorom, se IGP nincs a processzorban.

    +1: A Win10 enged magasabb felbontást is beállítani, mint amit a monitorom tud. Ha ezt állítom be, akkor meg is jeleníti, minimális életlenség van a képernyőn. Ez lehet a probléma forrása?

Új hozzászólás Aktív témák