Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Sziasztok!Lenne egy problémám a W10-zel...ugyanis az svchost alapból a programot nem futtató gépen 5-600! kapcsolatot tart nyitva,a cfosspeed alapján,és ez fel/le is 4-5k-s adatforgalmat folyamatosan nyom.Mi lehet az oka?W7-ről tértem át,a gépen nincs semmi malware,eredeti a pár program,amit használok,vagy freeware,de nincs sok minden a gépen,és ráadásul ugyanaz,mint a w7-en volt,ugyanis költöztettem rá a w10-et.Mitől lehet ez?W7 alatt ha nem futott semmi,sosem volt több 3-4 kapcsolatnál aktív.
    És hiába nézegettem a processeket,semmi gyanús nem volt az svchost alatt,a frissítésnél elvileg ki van kapcsolva a torrentezősdi...
    Igazából megy a gép,és 60as neten ül,de a routerem viszont problémázik néha már a sok kapcsolattal...torrenten sem bírt hosszútávon 500 kapcsolatot...
    És talán a gép is olyan,minthogyha kicsit iszaposan menne,játékok is meg-megakadnak 1-1 pillanatra,ráadásul vidéki net,a sok kapcsolat miatt a pingem magasabb,a routert kiiktatva is,olyan 20ms-t dobott rajta ez a kapcsolatosdi.Ezt megnéztem,mert maradt még egy régi Vistám fent,amit lusta votam leszedni,no ott semmi nem okoskodik ki,és helyből -20-25 a pingre.Nem lenne mindegy,online FPS-ezek...
    Valaki hallott már ilyesmiről,esetleg megnézné,ha van cfosspeedje,neki hány aktív szál van?
    A probléma egyébként rögtön jelentkezett,ahogy a w10-et felraktam.Újrarakni most piszokul nincs időm a gépet,és a netes infók alapján nem is megoldás,írnak erről több helyen,nem egyedi eset,de a megoldást nem találtam eddig. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák