Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz #58000384 #3263 üzenetére

    Én kb. egy asztali programot nem tudok mondani, ami követi a modern dizájnt, és napi szinten használok, kivéve az Officet de az beltenyészet. Linux Mint alatt meg pontosan egy kattintás egy új téma a beállítások menüben. Ahogy Windowson is. No meg mi lesz ha holnapután megunod az flat dizájnt? Vársz egy új Windowst, vagy inkább kattintasz kettőt a személyre szabásnál? Pláne egy alkalmazott aki még lehet hogy sok sok évig ezt fogja bámulni. Az egységességet mint érvet meg továbbra sem értem, alapértelmezett a flat, aki eljut odáig hogy nem tetszik neki és másikra vált, azt az egységesség sem fogja érdekelni. Én például minden gond nélkül használok Windows 7-et WP mellett. Meg más is szerintem. Nem véletlenül van benne a topban a uservoicoknál az Aero. Az sem tökéletes, van mit rajta csinálni, de az legalább nem egy ingerszegény paintban rajzolt valami amit manapság flatnek hívnak.

    A Microsoftról meg annyit hogy én is azt hittem majd rendbeteszik a dizájnt. Aztán kijött a WP10 előzetes. Szerintem ennyit erről, például ami a lomtár ikont illeti, egyik placeholdert nem logikus másikra cserélni. Valószínűleg azt komolyan is gondolták, ami már szerintem önmagában elég nagy baj, mert nem tudom elhinni, hogy egy Microsoft kaliberű cégnél nincs egy marketinges aki megmondja nekik hogy bassza meg ez de gáz. Már lassan fél év telt el a TP megjelenése óta, de mnnél többet adnak annál kiábrándítóbb.

Új hozzászólás Aktív témák