Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    válasz brcz #31644 üzenetére

    Továbbra is OK a rendszered ? Nem akad az után sem, hogy "belaktad" , mert én is több windows 10-es verziót kipróbáltam és amíg nem raktam fel több programot, addig nem jött elő az akadás, de ahogy feltettem a megszokott programjaimat, megint visszajött. Ráadásul a lányom gépén. ami kicsitt gyengébb konfiguráció - torrent kliens sosem volt rá telepítve - nem csak megröccent, hanem kékhalál és rebootot produkált rendszeresen. Szerintem ugyanazon okból, mint ami az én gépemen az akadást okozza. Végül az ő gépére visszatettem a wim 8.1 - et és a probléma megszűnt. Azt hiszem a saját gépemre is visszateszem a 8.1-et, hacsak nem derül ki valami megoldás hamarosan. Külföldi fórumokat is bújtam, de sehol nincs a jelenségre sem magyarázat sem megoldás, csak a rengeteg " nekem is ez a problémám van meg a sok nekem meg minden OK" Az biztos, hogy ez tömegesen előforduló probléma, de a MS részéről semmi reakció, mintha nem is létezne semmi gond. Én barom, mivel korábban több helyütt is azt olvastam, hogy ez valószinűleg csak egy kezdeti probléma, amit hamarosan orvosolni fog valami frissítés, ebben bízva, no meg a helyhiány miatt a régi 8.1 rendszerem image-ét kitöröltem. Nem lehet, hogy a telepítő szerencsés kiválasztása oldja meg a problémát, Te ugyanazt a telepítő példányt raktad vissza?

Új hozzászólás Aktív témák