Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Hát srácok, azt kell mondjam, maradok a windows 7-nél egyelőre. Használtam a rendszert, fent is van egy másik hdd-én, de valahogy nem szimpatikus. A kinézet meg ez a felemás rendszer az új és régi vezérlőpultal.... Hát nem tudom. Nincs új gépem, a vga sem mai darab, sajnos az AMD nem ír már rá drivert és nincs teljes képernyőm például játékok alatt, nem költök új vga-ra ez miatt. Az erőforrással igen jól bánik a rendszer. Az edge gyorsan indul, gyors is, de az explorer még mindig jobban tetszik. Az appok folyamatosan kilépkednek,. Valamelyik el sem indul, hiába telepítem újra. Ahol vagyok leginkább, az az asztal, és nem az új appokkat használom. Szóval egyelőre talomba rakom a rendszert így marad a 7, meg egy Linux majd, ha felrakom. Nem törlöm le, majd néha rádobok egy frissétést, hátha javul majd idővel.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák