Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz King Unique #110371 üzenetére

    Köszönöm a választ.
    Végül nem DT-t használtam hanem a saját Windows intéző részt. Na most először szépen adott képet, és ment is szépen a számolás felfelé míg el nem ért 100%-ra majd újraindult a gép.(Számolás alatt ki írta, hogy a számítógép többször újraindul.) Újraindulás után csak fekete kép, és csak töltött a gép, majd pár perc és újraindult, aztán megint pár perc és még egyszer újraindult. Ezután megint csak dolgozott, majd, egy idő után a kis led megint elaludt mint mikor semmit nem csinál a gép. Na nyomtam én ezután többször is reset illetve bekapcsoló gombot is többször, de csak fekete képernyőt láttam. Majd miután meguntam, kikapcsoltam a gépet, lehúztam minden HDD-t és újraindítottam a gépet, hogy akkor tiszta telepítést végzek. Rögtön adott képet, így hagytam elindulni és nem bootolni a telepítő lemezről és a rendszer fel is állt. Létrejött a C-n egy Windows.old mappa. Na mondom ez hátha annak a jele, hogy az újratelepítés sikeres volt. Gép kikapcs, majd HDD-k visszaköt, mert ugye DX telepítő külön egy kikötött HDD-n van. De a hiba ugyanúgy fent áll, így marad az SSD formázása és újratelepítés amit el akartam kerülni, de úgy tűnik nem úszom meg. :W Mivel megy a rendszer és csak 120GB-os SSD-m van az sem tele, leszedtem róla amit kell, és amint időm engedi nekiugrok a telepítésnek.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák