Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz TRob1 #107016 üzenetére

    Én is a tiszta telepítés híve vagyok, xp és win7 alatt is az voltam, most 10 alatt is, és valószínűleg win22-nél is az leszek. :) Ugyanis bármilyen kisebb-nagyobb probléma, vagy furcsaság adódik, úgyis mindig az jár a fejemben, hogy ez vajon amiatt van-e, mert nincs tisztán újratelepítve a rendszer, és valami bug vagy rossz beállítás átöröklődött az előző rendszerből a frissítés utánra. A hibajavítási kísérletekkel csak húzom az időt, de előbb-utóbb úgyis a tiszta telepítéshez lyukadok ki, bármennyire is meg akarnám úszni előtte. Legalább biztosan tudom, hogy alapról indult minden, és hogy egy bennragadt hiba okozta-e a kisebb-nagyobb problémát, furcsaságot, vagy ez egyszerűen ilyen. :) Hozzátartozik, hogy túl gyakran azért nem szoktam újratelepíteni, ráadásul egy újratelepítés nálam nem nagy cucc. Nem használok túl sok progit, nincs hatalmas és szerteágazó rendszerem, amit borzasztóan macerás újra belakni. Szerintem sokkal időigényesebb lenne a hibák okainak utánaolvasása és a hibaelhárítás, mint egy újratelepítés. Meg néha akkor is szoktam újratelepíteni, amikor semmi hiba a rendszerben, csak már rengeteg progit, meg beállítást kipróbáltam, és egyszerűen csak tisztább, szárazabb érzés megint új rendszerről indulni. Szeretem a resetelés lelkiállapotát. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák