Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz King Unique #102299 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a véleményét, nagyjából sejtettem, hogy mit fogtok reagálni. :) A rossz beállítás, user error elég valószínű, magam is írtam, de úgy gondolom, hogy ekkora bakit nem lenne szabad egy oprendszernek lehetővé tenni. Az általam leírt esetben nagyon valószínű, hogy tényleg munka közben kezdett el frissíteni, ezzel megbénítva a pénztár-rendszert. Én elhiszem, hogy léteznek rossz rendszergazdák, elcseszett beállítások, de szerintem nincs az a fontos frissítés, ami felülírhat egy fontos munkamenetet. Akármennyire véditek (sokszor jogosan) a windowst a jogtalan, user-errorra visszavezethető támadásoktól, szerintem ebben a windowsnak is van sara, hogy ilyen előfordulhat. Olyankor frissítsen, amikor biztosan nem okoz semmi gondot a gép ideiglenes működésképtelensége, ha végletekig halasztgatták azt a frissítést, ha nem, ha béna a rendszergazda, ha nem. Az alapvető működésben nem okozhat ekkora kárt egy frissítés megléte vagy nem megléte. Szerintem..... :)

    Csak hangosan gondolkozom: Például kikapcsoláskor, esetleg többszörös rákérdezés után nagy valószínűséggel nem okozhat gondot, ha nem működik a gép jó ideig, mivel úgyis ki akarták kapcsolni, és a rákérdezésnél többször is arra kattintottak, hogy frissíthet, akár hosszú ideig is. Ez ellen szól valami?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák