Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz Petyyyyy #55069 üzenetére

    Csak SSD van a gépben (2db). Sajnos nem érint a 2TB+ rész. Lehet, akkor nem eröltetem a GPT dolgot és maradok MBR vonalon. Köszi az infókat.

    Más: Lehet csak én vagyok az egyetlen, de többször próbáltam ki ugyanazon a gépen (i7, 8GB DDR3, SSD) a Win7 és Win8.1 rendszereket, de nekem a Win8.1 lassabbnak tűnt. Nem a programok futtatására gondolok, hanem arra a "lag"-ra, ami az egér kattintástól egy művelet elkezdéséig eltelik. Például mikor megnyitok egy böngészőt, már kint a képernyőn az ablak, látszólag minden rendben, mégis az egérpointer-t figyelve látszik, h a háttérben valami zajlik. Egy darab 1MB-os fájl átmásolása is tovább tart. Nem a másolás sebessége miatt, hanem azért, mert 200-1000ms kell neki, mire nekigyürközik. Antivirus nincs még ekkor a gépen. Más gyors gépen is feltüntek ezek az apró várakozások, amelyek gondolom nem azok csak nem tudom mit csinál ilyenkor a háttérben. HDD-vel szerelt gépeknél nem tűnik fel az alacsonyabb sebesség miatt, na de SSD-kkel szerelt gépek esetében nem vagyok ezekhez hozzászokva. Win7 esetében nem tapasztalok ilyesmit, ezért nem hardver dologra tippelnék, már azért sem, mert több különböző gépen is feltűnt. Tud ezekre valaki magyarázatot adni?

Új hozzászólás Aktív témák