Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    üdv Guruk!

    Segítséget kérek tőletek, mert órák óta sehova sem jutottam. A lényeg, hogy adott egy Samsung NP530U4C laptop (i5-2467M / 2x4GB / HGST 200GB) amin előtelepített Win7 64bites oprendszer volt, amit töröltem mert pár diagnosztikai program csak Win7 32bit oprendszer alatt hajlandó futni.
    Pendrive az MS oldaláról letöltött, hivatalos Win 7 32bit boot rendszerrel elindul, majd ezt látom:

    Lemez 0 Teljes méret / Szabad terület 14.9GB / 14.9GB (ez vmi ExpressCache™ Technology)
    Lemez 1 Teljes méret / Szabad terület 186.3GB / 183.6GB (ez HDD)

    Az Lemez 0 kijelölésekor azt monja, hogy minimum ~22GB kell (ezt egyébként nem lehet sem törölni, sem formázni) míg a Lemez 1 (HDD) -re telepíthető. A telepítő létrehozza a szükséges partíciókat, lefut a telepítő majd újraindul ahogy kell. És utána jön a probléma, amit nem tudok megoldani: a bootolás elején megáll a Samsung LOGO-nál és ennyi, sehova tovább. :F Azt hittem azért, mert van vmi maradt a 14.9GB partición az előző telepítésből, amire hivatkozva nem talál valamit... de hiába töröltem(diskpart clean módszerrel) a helyzet nem változott. Telepítettem már pár gépet, laptopot de ilyennel még nem találkoztam és nem tudom mi a pontos oka, vagy mi a megoldás ilyen esetre. Mit lehet / kell tenni, hogy ez a helyzet megoldódjon?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák