Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    Sziasztok!

    Sandy Bridge-re váltottam, így a Win7-et is újra húztam, és azóta a következő problémáim vannak:

    1. A Win7 felállása után az ikonok betöltődése lassú (sokkal lassabb, mint az E7500+P35+3Gb DDR2-vel volt, HDD változatlan Samsung f1 250 GB)
    A Chrome megnyitása után is vagy 10 mp-t kell várni arra, h a könyvjelzők ikonjait betöltse, ez eddig 1 mp alatt megvolt.)
    ÉS a lomtár ikonja minden indulásnál eltolódik balra (mintha a felbontást sem tudná helyén kezelni, ez egyébként IGP-vel és 4770-nel is így volt, szóval nem GPU vagy video driver hiba.)

    de az igazi probléma:

    A részleges fagyások. Bizonyos ablakok befagynak egy időre és mikor 'kiolvadnak" bepótolják az addigi (fagyás alatti) kattintásokat... (biztos van erre szakszó). Ez előfordul pl. tömörítésnél, de akár MSN játék közben is, de akár ha másolok is egyik particióról a másikra, akkor is befagynak az érintett ablakok, amíg a másolás folyik. És még más esetekben is.
    Ez nem hinném h normális, mert eddig nem találkoztam ilyennel.

    Mindenféle tesztprogramot, memtest-et futtattam, nem jeleztek problémát, vagy az elvártnál kisebb teljesítményt.

    Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. A Sandy Bridge topikba már írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák