Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz ΞΔGLΞ #15239 üzenetére

    Bugos volt rajta a skype alkalmazás. Se az értesítésekből nem indult elsőre sem csempéről. Beléptem, kidobott folyamatosan. Ami azért zavaró mert ha egy beszélgetést elküldtem a háttérbe 2x kellett belépni hogy eltudjam olvasni. Ha lezárt a kijelző beszélgetés közben szintén újra megkellett nyitni. Képet sem tudtam vele küldeni és hívást sem kezdeményezni a fenti hiba miatt.
    Egy spanom azt mondta nála a messenger is szörnyen működött. Az Edge is sokkal bugosabb volt nálam.
    Került is vissza a .312.
    Boot-al különben nem volt gond egyszer sem.

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

  • afk22

    tag

    válasz ΞΔGLΞ #15239 üzenetére

    Valoszinuleg valamit melyen valtoztattak a kodban, ami miatt gyorsult jelentosen az egesz, viszont jo nehany bugot okozott, ami eddig nem jott ki eddig (idozitest/mashogy tarol valamit, es a regi tarolt dolgokkat rosszul kocvertalja v olvassa / optimalizaltak frissiteseket es igy mar bizonyos esetekben kulon meg kell hivni stb.). Ez egy ennyire beta codenal teljesen normalis.

    Az hogy kinek milyen bugjai vannak es mennyi ideje van mar meg, az teljesen fuggetlen attol, hogy mit javitnak ki. Meg vannak azok az emberek, akik dontenek a bugok prioritasarol, es az alapjan javitjak a fejlesztok. Nyilvan ez fugg attol, hogy mennyire sokan hasznaljak, mennyire zavaro, illetve hogy mennyi minden epul ra, ezt igy kivulrol nagyon nem lehet latni, hogy miert ilyen sorrendben csinaljak. Lehet hogy ha atlatnank akkor mi is azt mondanank, hogy ez igy teljesen oke, de lehet hogy azt, hogy ezek hulyek :D .

    Birjak kijavitani nyarra, es jojjon egyutt a desktop es a mobile RS...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák