Új hozzászólás Aktív témák

  • gergogazd

    csendes tag

    Sziasztok!
    Többszörösen tudom igazolni, hogy én vagyok annak a profilnak a tulajdonosa, melybe február 27 óta nem lépett be senki, mivel nem lett feltörve, csupán kiügyeskedtem, hogy ne tudjam se az email címet, se a jelszót, a biztonsági kérdéshez meg anno csak végigpüföltem a billentyűzetet. Már minden lehetőséget végigzongoráztam, de a facebook űrlapjai mind kérik a jelenlegi email címet, amiről csak annyit tudok, hogy alig 39 karakter van a @ előtt, utána pedig az áll, hogy nincsmail.hu.

    Amivel pedig igazolnám, hogy az enyém a fiók:
    - okmányok
    - ha megpróbálok belépni az email cím helyén a profilnévvel, és a régi jelszóval, kiírja, hogy régi jelszót adtam meg
    - van egy új profilom, amit meg tudok mutatni, és amin az ismerőseimet is meg lehet kérdezni (akik néhány új ismerőst kivéve közös ismerősök a régi profillal), ők is alátámasztják, hogy az vagyok, akinek mondom magam

    Ja és hiába az új profil, ha pótolhatatlan adatok vannak a régin...

    Mivel az okmányok bemutatása miatt valószínűleg úgyis kell személyesen találkozni, ezért vállalom, hogy aki segít nekem, az ő által kijelölt helyen és időben meghívom egy sörre!:D

    A brummogás az élet asztala.

Új hozzászólás Aktív témák