Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    válasz Cifu #23 üzenetére

    A lista, amit írtam 2000-től indul, kicsit feljebb vannak a Watson féle könyvek, gondolom az újrakiadásuk dátuma alapján kerültek bele.

    A sisakoknál nekem is az a logikus, hogy az egész belső felük egy képernyő, és a szemnyílások nem "funkcionálisak" de sisak nélkül tényleg max "érezhetnek" dolgokat az idegrendszeri kapcsolat miatt, de a grafikus infók szemen kersztül nekem nem jön át, mert olyat eredetileg sem tud a szemünk :N
    Alapból az egész páncél dolog nincs egységesen kezelve, vannak könyvek, ahol azt éreztetik, hogy kvázi abban "élnek" de vannak olyanok is, ahol leírják, hogy azért nem feltétlenül hordják éjjel-nappal, csak ha bevetés van (utóbbi nekem logikusabb)

    A termi pálncél érdekes téma, esetleg az lehet benne a logika, hogy az "alap" ugyanaz, csak egyszerűen az extra páncélzat miatt nem olyan agilis, mert ugyanaz a "motor" dübörög alatta.
    Valahol emlékszem is egy hivatkozásra, ahol taglalták, hogy például a hatalmas váll-részek miatt nem is tudják teljes szögben emelni a kezüket benne.

    Más: írtad a bevezetőben, hogy igazán használható WH40K film nincsen, gondolkoztam rajta, hogy vajon lesz -e valaha, de kicsinek tartom az esélyt.
    Túl ismeretlen a világ, ahhoz, hogy autentikus legyen, kb full CGI alapon kéne megcsinálni, ráadásul, ha tartani akarják a világ eszmeiségét, erőssen 18+ besorolású lenne, ezt meg nem nagyon vállalja be senki, pláne, úgy, hogy alapból ismeretlen a világ a nagyközönségnek.
    Ráadásul ahhoz, hogy érthető legyen a háttér, hogy mi miért történik, igencsak bő lére kéne ereszteni...

    24#:

    mindenki másként értelmezi a világot, én jónak tartom Abnettet, de például a Gaunt's Ghost szériában néha a guta kerülget, hogy a maroknyi IG csapat obliteratorokat küzd le :Y
    Túlzottan szabad kezet kapnak az írók, (ez persze betudható, hogy maga a lore is tök kusza, ha az alap rendezetlen, akkor mihez igazodjon az ember...)

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák