Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz Sky D. #942 üzenetére

    Inkább a sötétbe taszítottál...

    Az aktív PFC és a UPS-ek problémáját ismerem. Hogy az aktív PFC kihajtogatja a négyszög jelet és ez agyonüti a nem valódi szinuszos UPS-eket.

    Nekem corsair 850W os tápom van. Matrica szerint 80+ de Grafikon szerint 85 is megvan alacsony terhelésen. Akkor most vegyek egy backups 3000et ? :D

    szerény véleményem szerint , egy APC túlfeszültség gátlóval jobban jársz ... ha regisztrálod , és garos, (amit meg lehet hosszabbítani ) akkor hiba esetén , a cég ha a túlfeszültség hibájából keletkezett a kár, akkor kártéríti a hibás TV-t számítógép-et elektonikát....
    Én nem azt akarom, ha a gépem elszáll az áramotól akkor fizesse ki valaki.
    //Persze ez sem rossz de akkor már baszhatom az adatokat :) és persze magyarok vagyunk első kérdés hogy tényleg oda volt dúgva a gép ? bizonyítsd be... Használt volt itt van 10.000 forint azt kussoljá.
    Hanem hogy ne álljon le mikor áramszünet vagy valami más gond van.

    A Back család , a othoni aktív PFC nélkül gagyi olcsó hétköznapi tápoknak lett kitalálva ... bár az elterjedő aktív PFC nek köszönhetően , muszáj volt nekik újítani a UPS eken , így hozták létre a új generációs Back UPS -eket .

    Ez úgy érted hogy a TESCO-s gépek biliacél házikóban MERCURY meg CODEGÁNY tápos occó cuccokra ?
    Azok maguktól is hazavágják a gépet még áramingadozás sem kell.

    Amit számolgattál egy kicsit ködös de azt mondod hogy én pl ez a UPS nem bírná el a gépet ?

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák