Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz Ijk #37016 üzenetére

    Igen értem , hát konkrétan képzelj el egy író asztalt amibe úgy most csak bele van téve a jobb oldali fiók részbe ami ki lett pucolva hogy nagy tágas és szellős legyen (szerintem így is eléggé melegszik ott..) és az asztal teteje ki lett vágva és egy plexi üveg lappal átlátszó és így felülről lehet látni

    A cél az hogy csendes legyen , jól hűtsön , a kinézet annyira nem fontos habár azért valahogy nézzen ki szóval nem az cél hogy minnel jobban nezzen ki de az is szempont hogy valahogy azért mégis nézzen ki

    a radiátort kint szeretnéd igen

    illetve tegnap éjszaka beszéltem a sráccal és abban maradtunk hogy neki ebből az ek shopból is jó lenne ha össze vásárolnánk ami kell nem baj hogy ha igy nem lesz 110% os elég neki ha 90% ra tökéletes mert pl azt hogy a cső milyen meg ilyen apróbb nem tom mik azok figyelmen kívül hagyják szóval nem kell neki 4 gyártótól össze szedni a cuccokat mert az a combo a legjobb
    elég neki az ek-tól minden és ott a webshopból megrendelne mindent csak amikor megnyitjuk az oldalt minden kategoriaban 25 féle mindent lehet választani és fogalmunk sincs hogy mit is kéne..

    Szóval ha abban esetleg tudtok segíteni hogy az ek webshopból mindent össze valogatni ami kell egy ilyen full vízhűtéshez azt megköszönném a srác nevében is :R

    illetve most úgy néz ki hogy lehet mégsem 2x 970 sli lesz hanem 1db 980ti .. :D :DDD (ez még megbeszélés alatt van.. ) ha már itt tartunk ti melyiket javasolnátok ?

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák