Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz DigitXT #32035 üzenetére

    Gondoltam, hogy nem véletlen 9V az indító fesz nem is 5V-n akarom használni de a max fordulatot feleslegesnek érzem kicsit. Bár ha tudok rajta valahogy halkítani más megoldással akkor nem fog érdekelni had forogjon. A hétvégén majd eljátszadozok kicsit ezzel a "problémával" :DDD .

    Egy kicsit más kérdés:
    Kicsit átépült ugye a vizes rendszerem és gondoltam most így már rá eresztem az IBT-t meg p95-öt mennyire izzad a kocka.
    Arra jutottam, hogy a deszka szerintem vagy hülyeséget mér vagy fölé mér a dolgoknak. A kupakra 63 fokot mutat a magokra meg 36 fokot pl p95 alatt 15-20 perc után, na most ilyenkor melyiknek higgyek?
    Mert ez már kicsit nagyobb difi mint a megszokott 10 fok környéke ami eddig lenni szokott. :DDD (4.5Ghz 1,45v) ? :D
    Azt nem hiszem, hogy a DDC 18w + EK-Supremacy MX + EK 290XDCII fullcover + G-Changer 480 V.2 + Zalman RESERATOR1 V2 kevés lenne, a tartályban 30-31 fokos a víz.

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák