Új hozzászólás Aktív témák

  • Sky D.

    tag

    Le szeretném írni tapasztalatomat a Masterkleer 15,9 / 11,1mm víztiszta csőröl

    Bevásároltam 4 métert a fent említett csőből, a vízhűtésemhez.

    Időközben, esedékes volt az akvárium külső vízszűrőjének tisztítása.

    Mint utólag kiderült a benne lévő pumpa tönkrement, így nem csak tisztításra került sor, de szűrő cserére is ...

    De csere cső nem volt, így felhasználtam a kéznél lévö Masterkleer 15,9 / 11,1mm víztiszta cső (igen jó drága akvárium :) ) ....

    Eredmény 2 hét működés után:
    1. a hajlékonyságából nem veszített.
    2. Mágnesként vonzza a lepedéket a cső. mint a képeken is látszik.
    3. A sima hagyományos PVC cső falán nem rakódott el ennyi szemét 1 év használata után mint ennek 2 hét múlva.. Igaz , a PVC cső veszített a hajlékonyságán , merevebb lett..
    Mintha veszített volna az átlátszóságán is...
    4. A víz enyhén sós... hogy a halak gombásodását elkerüljük, és védi még oly sok kartevő baktériumtól is őket.

    A következő csövezésem :Primochill tubing PrimoFlex Pro 16/11 (7/16"ID) clear lesz.
    Erről csak jókat olvastam .

    Az akvárium algátlanítás, esztétikai tárgyak befejezése(delfin és farönkök) a héten kerül sorra(ma kellet volna). Így most nem fest ki a legjobban, ezért elnézést kérek.

    A képek magukért beszélnek :

    [ Szerkesztve ]

    Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

Új hozzászólás Aktív témák