Új hozzászólás Aktív témák

  • Reflax

    tag

    Üdv.
    Adott egy vírus, ami folyton nyomja nekem a trója és egyebeket amiket a win defender mindig meg is fog. Nos lokalizáltam a vírus két helyét. Az egyik elérési utat ki is töröltem.
    Na de itt a probléma. A másik elérési út ez:
    C:\Users\MrCutler\AppData\Roaming\ és itt a UBlockPlugin mappa
    Ebben pedig van egy plugin nevezetű exe file. Ez generálja a vírusokat, mert ahogy kutattam, láttam, hogy a vírusokat a Defender innen szedte ki.
    Nos próbáltam szépen kitörölni a filet, nem jött össze, mert fut. Nos leállítottam a feladatkezelőben, mert megtaláltam ott is, hogy futott. Hát le is állt elvileg, de ugyan úgy nem tudtam kitörölni, mert futott a file tovább elvileg de nem láttam sehol a feladatkezelőben.
    Próbáltam force delettel kitörölni de valamiért akár hogy is próbálkozom akármilyen módszerrel kitörölni rendszergazdai cmd lline-ban, a command line nem találja.
    Próbáltam az Unlocker nevezetű progival feloldani a dolgokat és úgy kitörölni, de nem volt milyen zárlatot feloldani rajta, és kitörölni sem sikerült ennek a proginak sem.
    Valaki tud segíteni ezzel a dologgal? Kicsit zavaró, még akkor is ha folyotn meg van fogva. El akarom takarítani onnan azt a filet. :R :Y
    [Filehelye]
    [maga_a_file]

    CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

Új hozzászólás Aktív témák