Aktív témák

  • nylontacsko

    senior tag

    Számomra teljesen érthetetlen és értelmezhetetlen ez az online adok-veszek oldal.
    Különösen úgy, hogy majd minden televíziós csatorna, hirdeti (tudható, hogy ez nem kevés pénz).
    A hirdetésben is szerepel, hogy Lengyel és Magyar eladók szerepelnek az oldalon.
    Minap a 13 éves gyermekem kitalálta, hogy vásárolni szeretne innen két dolgot.
    Mivel ezeket a szépségápolási kiegészítőket sehol máshol nem lehet kapni, így gondoltam: - ha már a tv-ben is reklámoznak olyan nagy bukó nem lehet.
    Az oldalon történt rövid regisztráció után, már indulhatott is a vásárlás.
    Azt már az elején nem értettem, hogy a két termék közül az egyik, kapható volt 85Ft-ért (!), illetve 7500Ft-ért is (?)
    De mondom vegyük a 85Ft-ost :)
    Minden esetben Lengyel eladó. A termékek kiválasztása után rögtön utalhattam is. Előre!
    Az egyik terméknél jött is a válasz (miután elutaltam a pénzt), hogy a terméket nem kívánja eladni az eladó.
    Mondom: - He?
    A 85Ft-os terméket (2400Ft szállítási költség mellett), fél nap múlva igazolták vissza, hogy jelenleg nincs ilyen termék.
    Tehát kettőből egy sem... Na gondoltam klassz. Aztán egy napon belül vissza kaptam az elutalt pénzeket, illetve a számlámról nem emelték le, hanem sorba lett csak állítva.
    Több helyen olvastam, hogy számlaszámokhoz akarnak csalók hozzáférni és volt olyan, akitől ilyen formán vittek is el pénzt.
    Amit igazán nem értek, hogy a vinned reklám épp az imént volt a tv-ben. Miért is?
    Ha csak nekem lenne rossz tapasztalatom, akkor még csak megérteném. De a Facebookon pl. létezik már a károsultjaik csoportja is. Több is.
    Tehát ha javasolhatom,
    kerülje mindenki ezt a kiváló oldalt = lásd. vinted.

    "A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz nylontacsko #1 üzenetére

    Ebbe a szekcióba tilos fórumtémát nyitni.
    Ha írsz egy Logout bejegyzést, akkor az ahhoz nyíló topik kerül ide.
    Ezt zárom.

    Samsung Galaxy A54

Aktív témák