Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz embe #16365 üzenetére

    Ja, bebootolsz a marcriumos CD/DVD-ről bemégy a visszaállítás menübe, ott forrásnak kiválasztod a d-n az image-et, célnak meg ahova vissza akarod állítani, arra figyelj, hogy néha default az egész vinyót jelöli ki, holott te csak egy particiót akarsz másolni/felülírni, olyankor az eszköz eeljéről ki kell venni a pipát és csak az adott kötetet bepipálni.
    Ha bizonytalan vagy kérdezz a topicjában, én - szerencsére - ritkán használom, inkább azt szoktam, hogy egy adott komponensekből már korábban összrakott rendszert ha újra ugyanolyan elemekből rakok valakinek össze gépet erről húzom fel, így csak az időközben kijött frissítések lesznek amit letölt a rendszer (és persze, ezt az állapotot rögtön nyomom is ki macriummal, hogy egy frissített induló rendszerről legyen meg az image)

    Persze ha szétcseszett rendszert húzok újra a régi rendszer outlook és személyes mappa tartalmait, kedvenceket felülírás előtt ha lehet lementem.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák