Új hozzászólás Aktív témák

  • Scitrix

    újonc

    Sziasztok! Az alábbi lenne a problémám:
    Adott egy konfig: Asrock b450 pro4 lap, ryzen 5 2600x proci, HyperX Fury RGB ram, Kolink Bastion ARGB ház, Asrock RX 5700 XT Phantom Gaming Oc vidikari, Asus Rog Ryuo 240 AIO hűtés. Miután feltelepítettem minden szükséges drivert, felismerte az asrock polychrome sync az összes eszközömet, külön vezérelve armoury crate-ből a vízhűtés világítását. Aztán vettem észre, hogy a gépház argb világításánál fel van cserélve a piros-zöld szín, így elég furán állította nekem a színeket az asrock progi. Próbálgattam telepíteni különböző verziókat belőle és az egyik után a videókártya világítása zöldessárga színen beragadt, azóta nem is látja a program. Se be, se ki, semmit nem tudok vele csinálni. Sorolom a próbákat: Bios update/downgrade, cmos reset, gép szétszed-össze, windows újratelepítés, másik gépbe áttenni és ott kipróbálni(fel se ment a polychrome sync, errort dobott), vbios újrahúzás, minden más rgb csati (ramokat kivéve) lehúzni lapról és próba, asrock bin mappában minden telepítésnél futtattam a nu51_xxx filet, de semmi nem működött, folyamat világít az ocsmány zöldessárga szín. Valakinek valami ötlete, mit lehetne vele kezdeni? Asrock support szokásos "húzza ki, várjon 5percet majd dugja vissza" segítségeket ad...

Új hozzászólás Aktív témák