Új hozzászólás Aktív témák

  • Toncos

    tag

    Üdv!

    A napokban rendeltem egy Samsung Q1-es hordozható lejátszót, amin kisebb filmeket szeretnék nézni. Mivel támogatja a wmv-t, így inkább azt használnám a saját szoftveres-flashformátumba alakítós-empénégyes móka helyett. Ehhez keresek programot.
    Az alapanyag avi (xvid, divx), külső felirattal. Ezt kéne ráégetni, lehetőleg kis kijelzőn is olvasható betűmérettel, átméretezni a 320x240-es kijelzőre, lehetőleg úgy, hogy a szélesvásznú felvételt kiegészítse fekete csíkkal, hogy a feliratot arra a részre is lehessen rakni, valamint wmv-be konvertálni...
    Ez megoldható úgy, hogy a virtualdubbal ráégetem a feliratot és átméretezem egy lépésben, majd az így kapott avi-t wmv-be alakítom. Csakhogy egyrészt ez pazarló, mert a cuccot kétszer kódolom (először avi-ba, majd wmv-be), másrészt beavatkozást igényel, így nem tudom napközben otthagyni a gépet, hogy elszöszöljön a feladattal. Ezért szeretnék egy olyan programot, amivel ezt egy lépésben meg tudnám oldani (tudtommal a vd csak avi-ba tud exportálni). Sokat kívánok, tudom, szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák