Aktív témák

  • Kecso0017

    csendes tag

    Üdv!

    Lenne egy problémám lehet nem is jó helyre írok de nem tudom hova kéne ha így van egy kis útbaigazítást meg köszönnék.

    Gép paraméterek :
    i5 6500
    8giga ram
    Asrock H170 Pro 4
    MSI GTX 1070 8GB Gaming X
    FSP 600 táp

    A probléma pedig:

    Pár napja ki írogatta kevés a virtuális memória, mikor csak olyan játékkal játszottam ami ezt a gépet meg se kéne h mozgassa.
    Csináltam memória diagnosztikát nincs hiba, Aztán újra indítottam a gépet és már nem jött be. Nem tudott bootoloni nem talált rendszert . Szét néztem biosba észre vettem h van uj firmware le frissítettem.
    Aztán mivel még mindig nem jött be újra raktam a gépet. Fel is települt rendesen a win 10 x 64. Viszont a vgat nem látja :/. Csak az alaplapit.
    És hiába raknám fel a 1070 drivert azt írja nem támogatott. Pedig jót szedtem le az biztos. Próbáltam másik pcie foglaltba ott sem érzékeli. Nem lehet fel telepíteni. Beszart volna a 170 ezres 3 hónapos vga ? Vagy az alaplap?
    Ami fura h kép van a monitoron ugy h a gtx 1070be van be dugva a hdmi ami nincs is fel telepítve. Szabványos vga adaptert ír az eszközkezelőbe. A vga világit ventik forognak de nem ismeri fel. Bios frissítés ronotta el? Vagy mi lehet? Tényleg nincs ötletem :/

Aktív témák