Új hozzászólás Aktív témák

  • zh1972

    tag

    válasz vicze #9 üzenetére

    Ez ma jelent meg, de fél éve írtam és nem is posztoltam végül.
    Nem is értem, hogy került ma be a nevem alá!
    Mindjárt kitörlöm, ha lehet olyat.

    Sajnos mindig van egy ilyen ember mint te, ezért nem is írok a neten már jó ideje. Nem tudod a helyén kezelni a dolgokat, és kényszert érzel, hogy okosat írj.
    Ez a mai generációban valami gyermekkori zárlat lehet.

    Ez az írás például egyáltalán nem neked szólt, így a válaszaid alapján.

    Azt azért remélem, hogy legalább volt szerencséd kipróbálni a terméket, mert a legtöbb hülye, csak ír, mert van véleménye mindenről.

    Az pl nem zavart, hogy 5000 órát olvastam teszteket/review-kat? Az kb. megfelel a többezer eurós hasonlatnak.

    Ami régen manufaktúra volt, az mind elköltözött kínába ...kb akkor amikor születtél.

    A "sosem lesz" az egy nagyon erős kifejezés. A fémvezetős technológiának is vannak korlátai és lehet, hogy eljön egyszer az a "sosem lesz". Kijelenteni, olyat, hogy sosem lesz, anélkül, hogy Nostredamus lenne a családneved, korlátolt gondolkodás.

    Én szívesen vendégül látlak egyszer és meggyőzödhetsz róla, hogy milyen egy összehasonlító zenehalgatás professzionális environmentben, ahol magyarország negyedéves költségvetése van beépítve egy 9x9-es szobába! :K
    Az meg tény, hogy a wireless technológia megközelítette a vezetékes minőségét. A vita itt azon keletkezhet, hogy mennyire? Kicsit vagy nagyon? Itt van pl egy IE 800-as amiért 700 jurót hagytam a kasszás néninél és vezetékes de annyival nem szól jobban, hogy azt mondhassam a wireless ezt meg sem közelíti.

    Azóta bekerült még jópár true wireless füles a kollekcióba, de ez az egyik még mindig, amit a legtöbbet használok.

    De mi a tökömnek magyarázkodok egy fotelharcosnak? ...nem is értem, múltkor is egy hifistába botlottam aki mp3-at halgatott! Kellenek ezek nekem???? :N

    Nem kell válaszolni, nem jövök megint kb 6 hónapig, most is csak az email miatt kattintottam ide.

Új hozzászólás Aktív témák