Új hozzászólás Aktív témák

  • SchMK

    tag

    */ Betanítás || Pályakezdő || Lakhatási támogatás */

    Ügyfelünk élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket.
    Partnerünk változatos mérnöki munkakört kínál veszprémi munkavégzéssel.

    Feladatok:
    • A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete a veszprémi területen
    • Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek meghatározása
    • Az induló és zajló hálózatfejlesztési és karbantartási, illetve az ügyfelek által megrendelt változtatásokra irányuló projektek átfogó koordinációja
    • A munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, alvállalkozók munkavégzésének ellenőrzése technológiai és munkavédelmi szempontból
    • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, beérkező adatok és üzemzavarok elemzése
    • Adatszolgáltatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos dokumentációk kezelése

    Kulcs kompetenciák
    • Villamosmérnök végzettség (BSC), esetleg végzés közeli állapot
    • Kis és középfeszültségű hálózatok
    ismerete
    • B kategóriás jogosítvány
    • Proaktív, változásokra nyitott szemlélet
    Pályakezdők jelentkezését is várják!

    Előnyt jelent
    • Erősáramú szakirány
    • Erősáramú technikus bizonyítvány
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • SAP és/vagy AutoCAD ismeret

    Szükséges nyelvtudás
    Szakmai angol ismerete főleg írásban

    Heti óraszám
    40 óra

    Munkavégzés helye
    Veszprém 70% iroda, 30% belföldi utazás

    Amit a megbízónk kínál
    • Betanítás (6 hó)
    • Cafeteria - 284000/év
    • Mobilhasználat - céges flotta
    • A próbaidő lejártával 15%-os fix bérjuttatás az alapbéren felül
    • Bónusz
    • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatják
    • Kiegészítő egészségügyi biztosítás
    • 18 hónapig albérleti támogatás

    Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
    A kiválasztás folyamat az ügyfélnél 1 körös, a szakmai interjút követően megtörténik az ajánlatadás.

    Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

    Adatkezelési tájékoztatónkat az alábbi linken érheted el: https://schonherzbazis.hu/documentumok/adatkezelesi_tajekoztato.pdf