Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Valaki el tudná árulni, hogy ez a mocskos Uplay miért nem hagyja letölteni a Far Cry 3-at? Egyáltalán miért tüntette el a játékaim közül? Másfél évvel ezelőtt kaptam a kódot, nem dobozos példány, tesztre érkezett - amit meg is írtam, akkor még szerepelt a játékok között -, most pedig semmi:

    Ami viszont érdekes, hogy az eredményeim meg még megvannak, sőt, a játékot is meglévőnek írja, az áruházban is csak a többi rész szerepel, ergo az accountomon ott van a játék, csak valamiért nem tudom letölteni, mert a Uplay szerint nem rendelkezek vele.

    Érdekes. Nem mintha újra végig akarnám játszani, de azért ha esetleg mégis kedvem lenne rá, hogyan szedjem le? Meg így addig nem is fogok több Ubisoft játékot venni, míg folyton eltünedeznek a könyvtáramból.

    MOD: Mielőtt valaki kérdezi: Ott van a kód aktiválásának lehetősége, de mint mondtam, másfél évvel ezelőtt kaptam tesztre, akkor beaktiváltam, azóta ki emlékszik már rá?

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Mate #10 üzenetére

    Rendes példány volt, egy szóval sem volt említve, hogy lejárna. Eddig még nem kaptam sehonnan olyasmit, ami idővel eltűnt. A Steam fiókomban pl. egy tucat olyan játék van, amik preview verziók voltak, majd a hivatalos megjelenéskor felfrissítették magukat teljes kiadásra.

    Ha viszont tényleg időlimites példány volt, akkor mostantól ezt is észben tartom. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy azóta nem tettem még fel a Uplayt, amióta megírtam a Far Cry 3 tesztet, szóval másfél év alatt sokminden történhetett, de ez akkor is hülyeség, hogy amiatt vesznek el valamit, mert egy ideig nem használom...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák