Új hozzászólás Aktív témák

  • volandy

    senior tag

    válasz cigam #71029 üzenetére

    Az nekünk itt elérhető(ha van kábelen digink?) vagy füst?
    Piszkosul keresgélek mert most lesz egy kis szünet a válogatott meccsek miatt, de ez nonszensz, hogy ne tudjon nézni meccseket az ember. Vagyunk itt kb öten-tizen akik néznénk!
    Már gondoltam, hogy a UPC mellé beköttetem a Digit, de még akkor is Spíler2 nem lesz!
    Állítólag szept. 11.-től lesz Spíler2 a UPC-n.
    Olvastam olyat is, hogy gáz van itt a TV2 társaságnál és a Mészáros féle média cég átveszi az egészet és akkor mehet bele az állami támogatás. Mert most már ez nagy mínuszokat termel.

    Most olvasom: "Jelentkezzen be Ügyfélkapu fiókjába - Amennyiben még nincs ügyfélkapu fiókja, vagy fiókjához nem rendelte még hozzá előfizetői szerződését, ezen az oldalon könnyedén és gyorsan megteheti: https://ugyfelkapu.digi.hu/. A teljes regisztrációhoz szüksége lesz előfizetői szerződésének számára, valamint utolsó DIGI számlájának sorszámára.......stb.....stb...Hozza létre DIGI online jelszavait az Ügyfélkapu/Ügyintézés/DIGI Online/Új jelszó menüpontban. Amennyiben regisztrációja sikeres volt az Ügyfélkapu ellenőrzi, hogy rendelkezik-e tévé és internet előfizetéssel"......stb.....

    Ez az?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák