Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz nicu71 #65003 üzenetére

    lg-n nem tudod hogy hol van ez az opció véletlenül?

    @hardverlog: az internet korában a hagyományos eszed amit kapsz tv adást meghaladottnak tartom főleg reklámokkal megspékelve, de arra még azt mondom hogy OK. viszont ha kinyitok egy programfüzetet vagy TV újságot és előre nézek egy heti programot nem nagyon találok olyat amit magamtól megnéznék és nem csak azért azt venném elő, mert a választékban ez a legkevésbé érdektelen. néznék viszont pl. német tv csatornákat, pro7, rtl, sat1 és társai egyrészt nyelvtanulási okból másrészt mert azokon a tartalom is lényegesen minőségibb mint a magyaron (amikor egy spektrum/natgeo is raktárnyitogatós meg gyerekmodellmutogatós műsorral van tele amikor nem teleshop van éppen? csillagászat, természetfilm, tudomány meg alig, hagyjuk már). ez viszont olyan felárral lenne nézhető a 390 forintos opcióra pakolt nyolcezer forintos ballaszt miatt ami nekem nem éri meg.

    nincs ezzel gond, ma már egyszer leírtam más ügyben hogy privát különbejáratú bolondokházám van, nem erőltetem rá senkire, de nekem erre így nincs igényem. próbálkozom, Isten a tanúm, mióta megvan az új tévé, feszt kapcsolgatom hogy van-e valahol valami jó műsor de max. a standuposoknál állok meg a comedyn. erre meg feleslegesnek érzem többet fizetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák