Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    (#51031) Handball94 Nálam központilag kellett engedélyezni a net elérést a box-nak, ez régen volt, lehet azóta változtattak rajta, de egy próbát megér.

    (#51034) Handball94 :C De azért van még itt több is, amire időközben rá jöttek:
    Horizon HD Mediabox lefagy
    Horizon HD Mediabox, képhiba
    Horizon HD Mediabox, nincs kép
    És ami hiányzik: Horizon HD Mediabox, műsor visszanézés nem megy

    (#51039) Noá Én már egy ideje nem használom, nem mindig működött megfelelően, így felesleges.

    Most, hogy a rablánc lekerült rólam is, kapásból 600 Ft-ot emeltek a csomagon (igen, én is megkaptam a sablon szöveget, hogy milyen jó nekem, hogy nem kell a lista árat fizetnem :DDD ).

    11.-én volt egy technikusi kiszállás hiba miatt (gerinc vezeték, 3 méteren le volt válva a feszítőről, meg egyik oldalt a csatlakozó tartotta), nagy meglepetésemre, már másnap jöttek cserélni a vezetéket! :C Egy jó pont a UPC-nek (csak azért, mert szerintem ez nem csak a technikuson múlott, amúgy már rég ki lett volna cserélve).

    No, meg a lelkemre kötötték, hogy ne csak a rosszat írjam meg! :D Ennek eleget is teszek, nem csak a kérés miatt! Nos, srácok, a TV, internet jó, eddig hiba mentes, de a box műsor visszanéző olyan, mint a mesében, hol volt, hol nem (tudom, ez már nem a Ti saratok). :C

    (#51050) khorvat A FOX is hasonlóan indult, ott is hiba volt.

    [ Szerkesztve ]

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák