Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Casanova* #5034 üzenetére

    Mondjuk az tény, hogy lejjebb adni nehéz, ha gyorsabbhoz voltál szokva! Felénk sokáig 8M/512K DSL volt a nyerő, csak másfél éve jöttem vissza a Rubihoz 16/2-es csomagba, és ebből lett ugyebár az 50/5! Bár régen voltam már kábelnetes, még TvNet és kezdeti RubiCom időkbe, de akkor errefelé gyalázat volt amit szolgáltattak, mert az ígért 768K UP-ból csak ~300 körül tudtak teljesíteni! Vártam vagy fél évet, meg vagy 5 kiszállást, de sosem csinálták meg, én ekkor mentem át Invitelhez, mert ott legalább 400-420K volt az UP, és akkoriban még jobb áron is volt! Arról nem is beszélve, hogy a kábelnet volt amikor egy-két hetet(!!!) is állt, mert nem tudták eldönteni egymás közt, hogy a kábelTV társaság mint a hálózat tulajdonosa, vagy az internetszolgáltató cég a hibás, és mindketten egymásra mutogattak, nekem meg nem volt netem! Na meg a fél falunak ugyanígy...

    Na szóval, csak azért írtam ezt le, hogy erre már az 50/5 is komoly eredmény! Bár lenne 120 is, de igényem nincs rá, sőt mondtam is, ha a 25-ös csomagnak lenne 2,5 UP-ja, akkor az is elég lenne! De azt sajnos elszabták, gondolom szándékosan...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák