Új hozzászólás Aktív témák

  • spici

    tag

    Üdv!
    Már megint én vagyok :DDD
    Na és megint ugyanaz a kérdés, a 240 megabites netem sohasem jön 240-el, sőt 170-180 megabitnél feljebb sohasem megy, értékek tökéletesek, router módban van a HGW, egy Technicolor az illető.

    Napszaktól függetlenül ugyanannyi a sebesség, se több, se kevesebb és ha lemérem a 170 megabitet akkor a ping is felmegy 200-400 körülire, szóval nincs benne tartalék.

    3 eszközön volt mérve, mindenhol ugyanolyan a sebesség, több helyen is lett mérve, speedtest.net, upc sebességmérő oldala, digi sebességmérő oldala, beta.speedtest.net, stb.

    Torrenten se megy feljebb, kb 20-22 megabyte-al szed a legseedeltebb torrentet is és ekkor is felmegy a ping 200-400 körülire, szóval maximumon tölt.

    Az szerintem nem lehet hogy levan terhelve így az a terület mert napszaktól függetlenül illetve a sebesség szinte mindig ugyanannyi? Kicsit érdekes lenne.

    Az egyik teszt laptopba i5-5200u volt HDD-vel, 4GB ram, 1000es háló, másik laptop i5-2450m 8GB ram és SSD, a harmadik egy PC amiben Intel G1820 4GB ram, régi kerregő HDD.
    Mind3 gépen ugyanannyi a sebesség, szóval azok nem hibásak / gyengék.

    Ha felhívom UPC-t akkor tuti elhajtanak :).
    Persze ez a 170-180 megabit is bőven elég de jelenleg úgy vagyok hogy 120megabit, de 4 hónapig 240.
    Úgy terveztem hogy lehet felrakatom 500-ra végleg, vagy 240-re de ha ez így ilyen sebességeket produkál akkor inkább maradjon a 120.

    Esetleg ötlet valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák