Új hozzászólás Aktív témák

  • zsero

    aktív tag

    Tudnátok segíteni a UPC csomag átváltásának megértésében?

    Van egy alap telefon + Fiber Power 30 csomagunk, mindkettő lejárt már. Most 5800-at fizetünk havonta.
    1. Ma hívtak, hogy meg tudják hosszabbítani egy 5000 Ft-os csomagra, amelyben van Fiber Power 25 + alap telefon, magyarul ugyanez, kicsit lassabb.
    2. Kérdeztem, hogy láttam a honlapon van FP 25 3250-ért, meg alap telefon 550-ért. Azt mondták, ezt nem lehet, ez csak társasházi kedvezménnyel mehet (nem értem, akkor oda lenne írva, hogy csak társasházi kedvezmény.
    3. Interneten belépve ügyfélszámmal csak baromi drága csomagokat hagy kiválasztani.
    4. Interneten új ügyfélként, utca nevet, emeletet stb-t kitöltve hagyja a 3250 + 550-es csomagot.

    Nem akarnak itt egy kicsit átverni? Lejárt csomag esetén minden szolgáltatónál jogom szokott lenni az új csomag árában megkötni, ezt kapom azért, hogy aláírok velük +12 hónapot. Itt meg nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy sokkal rosszabb ajánlatokat kapok azért, mert velük maradok. Kb. nincs is értelme meghosszabbítani.

    Miért mondta a hölgy telefonon azt, hogy az interenetes árak rám nem vonatkoznak? De hát simán ki tudom jelölni új előfizetőként! Simán kamuzott a telefonban?

Új hozzászólás Aktív témák