Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Nxn908xxx #15041 üzenetére

    mivel 30/3-as csomagon próbáltam ezért nem tudok nyilatkozni de azt nekem wifin 2,4GHz-en simán átvitte.
    laptopomban Broadcom 2x2:2 MIMO-s 2,4GHz-es N-es wifi van és 20MHz-en is simán megvolt a 30megabit átvitel, 40MHz-re be sem nyomtam mert felesleges.
    öcsém laptopjában 54megabites wifi van, ott 21megabit volt a plafon és azt is hozta stabilan
    a LAN része meg gigabites, ott ciki is lenne ha 240megabit alatt teljesítene mert akkor kvázi egyik UPC-s user sem tudná kihasználni ha előfizet rá és ilyen csodamasinát adnak neki :)

    szerintem nézd át a wifidet a laptopon, lehet le van tiltva a 40MHz és olyankor csak max 72megabitre csatlakozik (1x1:1-es N-es kártya esetén), amint benyomtad 40MHz-re máris 150megabited lesz és ott átviszi.
    amit még kipróbálhatsz hogy a wifi speciális résznél a WMM és az energiatakarékos WMM-et kipipálod
    és megnézed úgyis mert a combosabb adatforgalmat úgy éreztem azzal az opcióval priorizálta, de miután kinyomtam csutkán futott wifin is a torrentezés :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák