Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz gerokrisz #15 üzenetére

    Ne haragudj, nem láttam, hogy írtál és el is feledkeztem itt a nagy ZH sorozatban az egyetemen mindenről. Örülök, hogy bevált neked. 860Mbps szép eredmény, gyanítom, hogy ez stabilan tartani is fogja, nem rogy össze :DDD
    A webes felület gagyisága szerintem megjelenéskor volt releváns, az meg már nem ma volt. Én is olvastam, akkoriban elvileg jó ha sima DHCP funkciót be tudtál lőni weben, azóta rengeteget fejlődtek.
    Gondolom azért nem egy Mikrotik RouterOS a webes interfész, dehát valamit valamiért. Mi a jobb? A hardver aminél minden adott, csak kicsit meg kell szenvedni a CLI -vel esetleg, vagy egy tök jó web interfész egy olyan hardverrel ami labdába se rug :B ;)

    Azóta más tapasztalat, vélemény? Mekkora csomagokkal mérted vajon a 860MBps -et?
    Azért érdekes a dolog, mert elvileg TP-LINK Archer C5 is tud ilyen közel 1Gbps -et, és azért az olcsóbb. Ő nyilván tutira hardveres NAT -tal oldja meg, ezért alap TP LINK fw kell maradjon rajta, vagy akár nincs is hozzá semmi más.

    Használtan hol és mennyiért egyébként ha szabad tudni?

Új hozzászólás Aktív témák